چاپ        ارسال به دوست

موفقیت‌های تیم دانشجویی دانشگاه لرستان در المپیاد دانشجویان پسر کشور در گفت‌وگو با دکتر مسعود رحمتی

موفقیت‌های تیم دانشجویی دانشگاه لرستان در المپیاد دانشجویان پسر کشور در گفت‌وگو با دکتر مسعود رحمتی

مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه لرستان گفت:«رقابت المپیاد دانشجویان پسر که به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار شد از سطح کیفی بالایی برخوردار بود و دانشگاه لرستان از بین 160 تیم شرکت‌کننده، موفق به کسب رتبه‌ی 25 شد».

به گزارش روابط عمومی، دکتر مسعود رحمتی تشریح کرد:«تیم دانشجویی دانشگاه لرستان در رشته‌ی تیمی پومسه تکواندو مدال طلا را کسب نمود و در مبارزه‌ی انفرادی تکواندو، محسن رضاییان، مدال نقره و محمد افشار، مدال بُرنز را کسب نمودند».

دکتر رحمتی اظهار داشت:«در رشته‌ی کشتی آزاد، محمد گله‌دار مدال طلای وزن 70 کیلوگرم را کسب نمود و علی طالبی نیز در وزن 87 کیلوگرم در رشته‌ی کشتی فرنگی عنوان پنجم را به‌دست آورد و فرزین صیاد‌بیرانوند در رشته‌ی کشتی آزاد و در وزن 65 کیلوگرم، موفق شد عنوان پنجم را از آن خویش نماید».

مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه لرستان توضیح داد:«خوشبختانه، تلاش‌های خوبی از طرف مسئولان دانشگاه لرستان به‌ویژه ریاست محترم دانشگاه و معاونت محترم دانشجویی دانشگاه، برای نوسازی و بهبود کیفیت زیرساخت‌های ورزشی دانشجویی دانشگاه لرستان، از چند سال گذشته تاکنون صورت گرفته است که نتیجه‌اش، کسب موفقیت‌های گوناگون و متعدد در رقابت‌های معتبر ورزشی دانشجویی منطقه‌ای و کشوری برای دانشگاه لرستان بوده است».

دکتر مسعود رحمتی افزود:«در مسابقات اخیر چهاردهمین المپیاد دانشجویان پسر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور که تابستان امسال به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار شد، تیم دانشجویی دانشگاه لرستان در رشته‌های تکواندو، کشتی آزاد، کشتی فرنگی، بدمینتون و جودو شرکت کرد».

وی بیان داشت:«در رتبه‌بندی نهایی، تیم دانشجویی دانشگاه لرستان از بین 160 تیم که شامل دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور می‌شود و برخی رتبه‌ها نیز مشترک است، رتبه‌ی 25 را کسب نمود و در این رتبه‌بندی شاهد هستیم که دانشگاه شهید چمران اهواز رتبه‌ی 28 ، دانشگاه تربیت مدرس تهران رتبه‌ی 30 و دانشگاه صنعتی امیرکبیر رتبه‌ی 38 را به دست آورده‌اند که این خود، نشان می‌دهد رتبه‌ی دانشگاه لرستان، یک رتبه‌ی خوب در جمع 160 تیم بوده است».

 


٠٨:٣٩ - يکشنبه ٢١ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٤٣٥٥    /    تعداد نمایش : ٩١٨تمامی حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به معاونت دانشجویی دانشگاه لرستان می باشد